Šokuje verejnosť, poburuje módny priemysel a stále vyráža dych. Zoznámete sa, Philipp Plein

Jeho život vyzerá ako jedna veľká nepretržitá šou. Miluje ženy, autá okázalý životný štýl. Ako 20ročný sa stal milionárom a o jeho exkluzívne kúsky sa trhajú najväčšie celebrity. Je to večný rebel a módny priemysel mu leží pri nohách. Philipp Plein – extravagantný vizionár.

Na začiatku bola túžba

Narodil sa v Nemeckom Mníchove. Rodičia chceli aby študoval medicínu, no on sa dal na právo, hoci v sebe potláčal túžbu k umeniu. Nie však na dlho pretože už od svojich 16tich rokov začal v pivnici svojich rodičov vyrábať nábytok. Túžil zbohatnúť a raz vybudovať veľké impérium. Makal na sebe, a tak prišli výsledky. Prvý úspech prišiel s predajom kovového ležadla pre psov s nezničiteľnými koženými vankúšmi, ktoré si dal patentovať. Majitelia štvornohých miláčikov ochotne platili vysoké sumy, a tak mladý Philipp Plein vo svojich 20tich rokoch zarobil prvý milión amerických dolárov. Splnil si sen a kúpil si svoje prvé Porsche, ktoré do polroka rozbil.

Z výroby nábytku k móde

Zo zvyškov kože z nábytku ušil kabelky a peňaženky, ktoré mali len doplniť jeho extravagantné bytové vešiaky. O nepredajné kabelky nastal enormný záujem a to bol zlom, keď sa rozhodol vstúpiť do magického módneho priemyslu.

Začal si sám sebe šiť extravagantné vybíjané kožené bundy. Okolie ihneď zareagovalo a bundy s kryštálovými lepkami chcel mať každý, kto americkej smotánke niečo znamenal. Ľudia ho nasledovali, páčil sa im jeho rebelský štýl. Po bundách bol veľký dopyt a imérium sa rozrastalo.

Na mólo prichádza rebelská drzá generácia

Od zabehnutých módnych tvorcov ako aj médií obdržal kritiku, ktorú však dokázal excelentne využiť vo svoj prospech. Rozhodol sa odlíšiť, šokovať!
Symbolom jeho tvorby sa stala kamienková lebka.

Mladí ľudia si ho zamilovali. A nasledovali aj celebrity. Nevtieravo prenikol do hudobnej komunity, kde spolupracoval so Snoop Doggom či Chrisom Brownom a ďalšími.

Medzi jeho osobné priateľky a tiež stále klientky patrí Beyonce, Sara Sampaio či Selena Gomez.
Každá prehliadka Philippa Pleina je obrovská show a má slúžiť k pobaveniu ľudí. Tá posledná sa odohrala len pred pár dňami, kde predstavil zimnú kolekciu 2018/2019 pod názvom KING OF THE UNIVERSE.

Na móle sa ukázali najvychytenejšie modelky sveta ako Iryna Shayk, Bella Hadid či Naomi Campbell.

Má 40rokov a za sebou impozantné módne impérium

Len pred pár dňami vo februári oslávil svoje 40te narodeniny. V súčasnosti má Philipp Plein viac ako 87 monobrendových obchodov po celom svete s ročným obratom viac ako 226 milónov dolárov. Jeho fanúšikovia po celom svete dychtivo čakajú na sezónne novinky.
V roku 2017 dostal prestížne ocenenie časopisu Forbes za najrýchlejšie rastúcu značku v módnom priemysle. To už stojí za to, mať aspoň jeden z jeho modelov, no nie?

Philipp Plein na Slovensku

Ak ste si mysleli, že za touto značkou musíte cestovať do Spojených štátov amerických či po Európe, tak vás potešíme. Podarilo sa nám priniesť túto skvelú značku aj na Slovensko. Neodolali sme ani my v Admare, pretože topánky Philipp Plein sú proste neprehliadnuteľné. A zelenú sme dali aj kabelkám a peňaženkám, ktoré budú čoskoro dostupné v našej kamennej predajni Admar Optima Košice či na e-shope DFB. A ako je to už u nás zvykom, pani majiteľka Beata Popko nás zavedie do zákulisia showroomu, kde sa len tak bežný človek nedostane. Horúce novinky a najnovšie kúsky na jar a leto 2018 vám predstavíme už čoskoro.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *