LOVE MOSCHINO

A čoby nie. Dokonca sme na to hrdí, pretože práve  LOVE Moschino je našou srdcovkou. A nielen našou, ale najnovšiu kolekciu tejto mimoriadne obľúbenej hravej značky si môžete kúpiť u nás v Admare v Košiciach. Viete ako vlastne vznikla?

 

 

Na začiatku stál anjel

Názov je odvodený od mena zakladateľa, Taliana Franca Moschina. História sa začala písať od roku 1983. Mladý grafický dizajnér Franco Moschino bol veľmi talentovaný a jeho cit pre prácu s farbami a hravosť, s akou dokázal pracovať si náhodne všimol módny mág Gianni Versace. A práve on sa stal jeho anjelom strážnym a zmenil jeho smerovanie. Mladý 23-ročný Franco Moschino sa dal na cestu v módnom biznise.

A urobil veľmi dobre, pretože svojimi hravými modelmi a zmyslom pre humor sa okamžite dostal do povedomia v najvyšších módnych kruhoch (svoj zmysel pre kreativitu a pre humor ukázal napríklad tým, že vytlačil na oblečenie imitáciu typického saká značky Chanel ).

Takže Love? Alebo čo to vlastne kombinuje?

Od začiatku bolo jasné, že Franco Moschino ide proti konzervatívnosti a upäté modely v jeho značke nikdy nenájdeme. Skúšal kombinovať na prvý pohľad nehodiace sa farby i materiály, jeho modely vynikali nápaditosťou, vtipom a značkou dávkou extravagancie. Jeho mnohokrát výstredné modely sa však od kritikov dočkali len chvály. Tak čo poviete na toto….no uznajme, že zmysel pre humor má? Máte ho aj vy? 

Ohúril svet  a najvplyvnejšie celebrity ho milujú

Ak si niektorá z vás teraz povedala, že toto by som si určite neobliekla, tak sa pozrime spolu na to, kto podľahol Love Moschino mánii.

Madona už v 80tych rokoch

Provokatérka Miley Cyrus

              

Katie Perry

 

Rita Ora

             

A čím udivuje moderné ženy dnes?

Moderná žena je náročnejšia než kedykoľvek inokedy v histórii. Proste chceme všetko…lásku, nápady, kreativitu, originalitu a pravosť. A to všetko v neprehliadnuteľných farebných kombináciách a kreatívnym štýle. Proste LOVE MOSCHINO.

To, čo ale v žiadnej kolekcii nesmie chýbať je červená farba. Signálna červená totiž podľa Moschinových návrhárov reprezentuje bytostnú radosť zo života.

A láska a život je to čo nám dáva silu aj v ťažkých situáciách. Keď nemáš náladu, keď Ťa sklame ten, komu si verila, keď sa ti zdá, že už ničomu (alebo nikomu?) sa nedá veriť, tak sa usmej , hlavu hore a všetky tiene padnú za teba.

LOVE MOSHINO.

A čo je nové v Admare? Tak si prosím aspoň jednu!

Milé Admaráčky, ktorej by nedal manžel jedno srdiečko?

Budeme sa teda na Vás tešiť a nezabudnite, u nás je otvorené od 9-21hod. každučký deň.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *