Kto sa nechcel za pár minút presunúť do srdca módneho diania, zažiť ten pravý organický street, kde dýcha rozmanitosť a originalita každého dňa. Mesto New York ponúka pohľad do sveta multikulturálneho žitia a krásnu detailu. Nás na tejto značke očarili hlavne farby a vznešenosť v každom detalile. A viete vlastne ako celá táto kultová značka DKNY vznikla a čo nám chce dať?
Zakladateľkou značky DKNY je Donna Karan, ktorá vyrastala v rodine mamy modelky a otca majiteľa galantérie. Od malička trávila čas kreslením šiat a rozpoznávaním látok. Zdalo sa, že jej osud v módnom priemysle je priam predurčený. Založenie značky sa datuje od roku 1985, kde skratka DKNY predstavuje skratku od slov Donna Karan New York.
V začiatkoch kariéry (1967) pracovala pre Anne Klein a už o sedem rokov sa stala hlavnou dizajnérkou tohto módneho domu. Pod vlastným menom predstavila v roku 1984 prvú dámsku kolekciu a o päť rokov neskôr s ready-to-wear líniou vznikla značka DKNY, Donna Karan New York. Po období tvorby a navrhovania oblečenia pre ženy, inšpirovaná svojim manželom a otcom, predstavila v roku 1992 bohatú kolekciu pánskeho oblečenia. Od tohto okamihu sa DKNY s vervou púšťa do nových výziev

Inšpirácia

Jej neustálou inšpiráciou sa stal New York. Mesto, ktorého ruch a príval energie chce priniesť do celého sveta. DKNY rieši reálne potreby ľudí – od práce po víkendy, od džínsov po večerné šaty. V praktickosti aj uvoľnenosti prináša unikátny mix štýlov. Jednoducho povedané, DKNY je energiou a duchom New Yorku.
DKNY je značkou, ktorú vytvorila pre súčasnú mestskú ženu, ktorá chce v každej životnej situácii zostať sama sebou a pritom vyzerať štýlovo.

Detail jej tvorby

Modely vyžarujú ženskosť a sebavedomie ako pri každodennom zhone, tak pri slávnostných príležitostiach. Prednostne sú používané kvalitné priliehavé látky, decentné farebnosť a rafinované strihy, ktoré poukazujú na ženskú zmyselnosť a zároveň maskujú prípadné nedokonalosti postavy.

Čo nájdete u nás?

I keď tvorba tejto talentovanej módnej návrhárky je nadmieru široká, my v Admare sme vsadili na kabelky a topánky. A tie naše zákazníčky milujú. Táto značka sa stala stálicou v našej ponuke už niekoľko rokov. Jej popis je jasný. Decentné farby, žiadne výstrednosti a pritom zachovaný jasný rukopis. Elegancia a originalita. Kultovými sa stali jej prešívané čierne kabelky, ktoré sme mali aj v sezóne zima 2017/2018. Elegantnú čiernu dopĺňala noblesná zlatá.
Úžasné na týchto modeloch je, že sa úžasne kombinujú s akýmkoľvek módnym štýlom. A štýl nepozná vek. Siahla po nej výborne vyzerajúca päťdesiatnička ale aj nahodená a módnymi trendami nabitá dvadsiatnička. A toto mi v Admare milujeme! Úsmev s akým od nás odchádzate stojí za to! Robíme radosť s každým jedným kúskom. Tak ako je výnimočná každá kabelka, tak ste pre nás výnimočná aj VY. Áno, práve vy, ktorá čítate tento blog. A práve pre vás, máme nachystanú najnovšiu ponuku.
Sme to pre vás, aby sme vám poradili a pomohli vybrať práve ten, vysnívaný kúsok.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *