Poznáte ten pocit, keď vás do obchodu vtiahnu trbliekty, ligotavé detaily a kožušinky? Ligocú sa vám tak, že všetko ostatné ide bokom. Čaru týchto malinkých kamienkov sme proste nemohli odolať ani my v Admare. Preto sme vzali do ponuky taliansku značku Blumarine.

Romantika v každom detaile

 

Áno presne romantika je výstižným pojmom pre túto talianskú značku. Dnes značka Blumarine, ktorej DNA je nepochybne romantizmus s citom pre vysoko kvalitné produkty a žiarivá zmyselnosť, predstavuje nielen odliv v dámskej kolekcie ale pretavuje sa aj do módnych doplnkov, obuvi a kabeliek.

 

Ako to celé začalo?

Talianske mestečko Capri je domovom značky Blumarine, rovnako ako jej zakladateľky Anny Molinari.

Táto bývalá herečka vybudovala spoločne so svojím manželom, Gianpaolo Tarabinim, široko rozvetvenú rodinou firmu Blufin, ktorá združuje niekoľko značiek zameraných na rôzne vekové kategórie. Jadrom je práve Blumarine, značka objavujúce sa už v roku 1977 a nesúci meno inšpirované láskou k modrej farbe a moru, ktorú manželia zdieľali.

Duo tvorené z talentovanej návrhárky a úspešného podnikateľa vtrhlo do sveta módy s širokou škálou, na tú dobu, decentných a pritom zmyselne ženských modelov. Príjemné a kvalitné materiály, dokonalé strihy a vkusné farby očarili mnoho žien.

Firemným znakom sa stal rozkvitnutý ružový kvet, ktorý sa objavuje na všetkých ozdobných prvkoch šiat, topánok, kabeliek a dokonca aj na vybavenie do interiérov či parfumoch. Zrejme vďaka nej sa tiež Anne Molinari prezýva “Ružová kráľovná”.

Blumarine v Admare

My v Admare sme v zime vsadili na výnimočné kúsky s kožušinkou. Či veríte či nie, len máloktorá zákazníčka si ich nechcela aspoň nachvíľu podržať v ruke, pretože ligotavé kamienky priam lákali.

Keďže zima bola „suchá“ ale mrazivá, tieto topánočky sa stali obľúbeným kúskom nejednej z vás. A keďže „čierna“ je pre nás stále must have, tak v ponuke bola kombinácia práve týchto dvoch farebných prevedení -čiernej a ružovej. Posledné kúsky ešte môžete nájsť aj v našom e-shope.

Milé dámy, nechajte sa i vy uniesť na krídlach romantizmu, nech vznešené topánky od Bumarine sa stanú vašimi obľúbenými. My v Admare sa budeme stále na vás tešiť a už teraz chystáme novinky na najbližšiu sezónu.

 

 

 

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *